Sømløse aluminiumsvinduer
Beskrivelse
Introduksjon
Sømløse aluminiumsvinduerer en moderne vindusdesign som bruker aluminium som hovedmateriale og oppnår sømløs skjøting av vinduer gjennom spesielle prosesser, som forbedrer den generelle estetikken og forseglingen av vinduer. Denne typen vindusdesign er mye brukt i moderne arkitektur og hjemmedekorasjon, og bringer mange bekvemmeligheter til folks liv.
Brukstips:
1, Installasjon: Installasjonen av sømløse aluminiumsvinduer krever et profesjonelt installasjonsteam for å sikre en fast forbindelse mellom vindusrammen og veggen, samtidig som vinduets flathet og forsegling opprettholdes. Under installasjonsprosessen vil spesialiserte tetningslister og andre materialer også bli brukt for å forbedre isolasjons- og lydisolasjonsytelsen til vinduene ytterligere.
2, Vedlikehold og vedlikehold: På grunn av materialet og prosessegenskapene til disse vinduene er vedlikehold og vedlikehold relativt enkelt. Ved daglig bruk, tørk ganske enkelt av overflaten av vinduet regelmessig med en myk klut for å fjerne støv og skitt. Hvis du trenger å rengjøre vindusåpningene, kan du bruke en støvsuger eller myk børste til å rengjøre dem. I tillegg er regelmessig inspeksjon av maskinvaretilbehøret til vinduer, som håndtak og låser, for å sikre normal drift også en viktig del av vedlikeholdet.
3, Ytelsesutnyttelse: Den overlegne ytelsen til disse vinduene, som forsegling, lydisolasjon og termisk isolasjon, har blitt fullt ut reflektert i praktisk bruk. Om vinteren kan disse vinduene effektivt blokkere invasjonen av kald luft fra utsiden og opprettholde en stabil innetemperatur; Om sommeren kan den isolere høye temperaturer utendørs og redusere energiforbruket til innendørs klimaanlegg. I mellomtiden gir dens utmerkede lydisolasjonsytelse også et rolig bomiljø for beboerne.
Firmadetaljer
Et fabrikkareal på over 26000 kvadratmeter
600 kvadratmeter fabrikkutstillingshall
Mer enn 200 patenter for ulike teknologier
Mer enn 150 profesjonelle teknikerteam
Basert i Beijing, Shandong, Shanghai og vendt mot hele landet
Hvis du er interessert i selskapet vårt, kan du klikkeherfor å lære mer eller kontakt oss.
Fordeler
Det er noen fordeler med sømløse aluminiumsvinduer som du kan vite mer om produktene:
To store produksjonsbaser ------ Beijing (60 000 kvadratmeter) og Shandong (100 000 kvadratmeter)
Egendefinert farge
Det er over 200 farger å velge fra RAL-fargebindingen. Egendefinerte farger kan enkelt takle en rekke dekorasjonsstiler.
Vær oppmerksom på detaljdesign -- Vindushjørne avrundet design
Vi bruker vindu R-hjørnedesign innvendig og utvendig. Det kan unngå støtskader og riper i klær, humaniserte designdetaljer.
Derfor har vi mange prosjekter over hele verden. Jeg tror at hvis produktene våre ikke var bra, ville vi ikke hatt to produksjonssteder og vi ville ikke ha bygget våre egne sprøytelinjer.



FAQ
Spørsmål: Kan produktene dine tilpasses?
Spørsmål: Når kan jeg få tilbudet på sømløse aluminiumsvinduer?
A: Vi siterer vanligvis innen 24 timer etter at vi har mottatt forespørselen din. Hvis du haster med å få prisen, vennligst fortell oss slik at vi vil prioritere din henvendelse.
Spørsmål: Hvordan kan jeg få en prøve for å sjekke kvaliteten din?
Hvis du trenger prøvene, vil vi gjerne sende prøve fra vår kinesiske fabrikk, eller du kan få prøven direkte fra vårt europeiske agentlager.
Spørsmål: Har produktene dine blitt eksportert?
Spørsmål: Kan produktene produseres etter kundens krav?
Spørsmål: Å besøke fabrikken er tillatt eller ikke?
| Serie | SKATE 90-serien innsvingende vindu |
| Del | Termisk brudd aluminiumsprofil |
| Maskinvare | SKATE original maskinvare |
| Overlappende lengde | 60 mm |
| Åpningsmodus | innsvingende ramme/utsvingende ramme/vippe og sving |
| Antall forseglingslag | 8-veis tetning |
| Veggtykkelse | 1,8 mm |
| Termisk isolasjonsytelse | 1,1W/ (㎡·K) klasse 9 |
| Vindtrykkmotstand | Nivå 9 |
| Vanntetthet | Nivå 6 |
| Lufttetthet | Nivå 8 |
| Varmeisolasjonsstripe | Høystyrke nylon PA66 |
| Seal Strip | Høykvalitets TPE EPDM limstrimmel |
| Vinkelplate | Sveise aluminium Corner Cleat liming prosess 304 rustfritt stål liming vinkel plate |
| Skjermvindu | 304 rustfritt stålnett |
| Glass | 5+27A+5 5+9A+5+12A+5 |
| Farge | tilpasse |
Populære tags: Sømløse aluminiumsvinduer, Kina Sømløse aluminiumsvinduer produsenter, leverandører, fabrikk
Et par
Sømløst hjørnevinduNeste
Sømløse sveisede vinduerSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like








